אנו שמחים להציג את האקדמיה לאמזון של SoSimple:
הדרך הנכונה והבטוחה ליצירת עסק מצליח ורווחי באמזון

ההרשמה לקורס נסגרת ביום שני בשעה 23:59..

מודל 0 ומודול 1 + יפתחו אוטומטית מיד לאחר ההרשמה לקורס.

ההרשמה לקורס נסגרת בתאריך ה 29/05/2017 בשעה 23:59..

מודל 0 + מודול 1 יפתחו אוטומטית מיד לאחר ההרשמה לקורס.

הקם עסק אינטרנטי. מנף אותו באמזון. תייצר הצלחה

קנה עם בטחון. הינך מוגן תחת ה 30 יום התחייבות שלנו

למה רוב האנשים לא מצליחים ליצור הכנסה באינטרנט?

אם אי פעם ניסית לייצר הכנסה באינטרנט, אם זה על ידי שיווק תוכניות שותפים, מכירת מוצרים פיזיים או דיגיטליים, איביי או אמזון, אתה בטוח מכיר את התחושה הזו שנראה שכולם סביבך מצליחים לייצר הכנסה גדולה ומתפרנסים בכבוד, ואתה היחיד שנשאר מאחור ולא מבין מה אתה עושה לא בסדר..

..ואז.. אתה מתחיל לקנות קורסים חסרי תוכן..

קורס ועוד קורס ועוד קורס.. מוציא אלפי (אם לא עשרות אלפי) שקלים, מבזבז שבועות שלמים, נופל בפח בכל שיטות שיווק שונות של כל מיני "גורואים" למיניהם.

ועם כל זה, אתה עדיין לא מצליח להבין איפה טעית ומה צריך לשנות כדי לייצר הצלחה..

תאר לעצמך עסק שמאפשר לך עצמאות כלכלית וגורם לכך שהכסף לא מהווה לך יותר מכשול בחיים.

עסק אינטרנטי שבו אתה לא צריך להיות תלוי יותר בעבודה, עסק שמאפשר לך להתמקד נטו בצמיחה, כזה שתוכל להפוך אותו לכמעט אוטומטי ובמקביל לפתח דברים נוספים בתחומים שמעניינים אותך.

תאר לעצמך מצב שבו כל המידע הכי נכון ומדוייק היה חשוף לך בצורה מלאה ומאורגנת, וכל מה שאתה צריך לעשות זה רק לפעול על פי השלבים האלו על פי הסדר ובתמורה - לראות תוצאות שיכולות לשנות לך את החיים מקצה לקצה.

זה היה יכול להיות נהדר נכון? מסתבר שאכן קיים קורס ראשון מסוגו שבאמת מאפשר לך לייצר הצלחה לטווח רחוק..

כך התחילה הדרך שלנו למכירות באמזון

אורי ואורי

אני ואורי

שמי אורי לוי, והחל מהיום הראשון שהתחלתי לעבוד כשכיר, הבנתי שלא לזה נועדתי, וידעתי ב-100% שלא ארצה להמשיך כך את חיי ושמדובר משהו זמני בלבד.

תבין, עוד בצבא ידעתי שאני לא רוצה להיות שכיר כל חיי. לא היה לי שום ניסיון בשום מקצוע ובאותה תקופה גם לא ידעתי מה אני רוצה לעשות, אבל ידעתי דבר אחד - אני רוצה להצליח בכוחות עצמי ולא להיות תלוי באף אחד אחר.

הניסיון הראשון שלי היה בשנת 2009, עזבתי את העבודה לטובת הקמת עסק בארץ. העסק נכשל ויצאתי ממנו עם הפסד כספי של קרוב ל 200,000 ש"ח. לאחר מכן חזרתי למסלול של עובד שכיר והתחלתי להחזיר את החובות, והאמת, זה לא היה פשוט בכלל..

אבל גם בנקודה הזו לא ויתרתי כי ידעתי בתוך תוכי שהזדמנות נוספת תגיע בהמשך הדרך, כל מה שצריך זה להמשיך לחפש ולהמשיך להשקיע.

במהלך אותה תקופה הייתי מגיע הביתה מותש אחרי העבודה, יושב מול המחשב ומחפש דרכים שונות ליצור הכנסה נוספת או אולי כזו שתחליף את הקיימת.

ומה לא ניסיתי, תוכניות שותפים בארץ ובחול, מכירת מוצרים באיביי, גוגל אדסנס, שיווק בפייסבוק, קידום מוצרי מידע בקליקבנק ומה לא..

למעשה, הייתה תקופה מסויימת שבה מכרתי באיביי. והאמת, הגעתי להכנסה חודשית יפה. הבעיה היא שההתעסקות עם איביי צרכה ממני כמות זמן עצומה. זמן שלא ממש היה לי כיוון שגם הייתי שכיר באותה תקופה.

החל מיצירת עשרות עמודי מכירה, כתיבת תיאורים למוצרים, רכישת מלאי חדש על בסיס שוטף, שליחת המוצרים בדואר, עמידה בתורים ועוד ועוד..

הגעתי לנקודה שבה הייתי חייב לבחור - עבודה כשכיר או מכירות באיביי..

החלום שלי להיות עצמאי הכיל בתוכו 3 אלמנטים מרכזיים:

 1. שאוכל לעבוד מהבית בזמנים שלי ובתנאים שלי
 2. שבמידה ואבחר, אוכל להוריד משמעותית את כמות שעות העבודה היומית
 3. שארוויח הכנסה חודשית גבוהה שהולכת וגדלה באופן קבוע

ואיביי לא אפשר לי זאת..

לכן, המשכתי את עבודתי כשכיר כי ידעתי שיגיע משהו יותר טוב.

היום שבו גיליתי את אמזון..

אמזון היה עבורי עולם חדש ומרתק ולא לקח לי הרבה זמן להבין את הפוטנציאל שקיים בו.

למעשה, המוצר הראשון שהעלתי היה סדרה של 6 דיסקים שמלמדים על הצלחה. זה היה מוצר שרכשתי שנה קודם ב $20 דולר והיה זרוק לי סתם בבית. הצלחתי למכור אותו בלא פחות מאשר $159 !

2015-05-27_1817

בחודשים שלאחר מכן מכרתי בהצלחה מאות מוצרים עם הכנסה גבוהה של קרוב ל $3500 בכל חודש.

אבל זה לא הספיק..

..מאותו רגע הבנתי שאני חייב למנף את האפשרות הזו לרמה יותר גבוהה, אבל, לא ממש ידעתי איך..

ואז הכרתי את אורי..

יום אחד בשעת לילה מאוחרת, בעודי גולש באינטרנט בכל מיני אתרים וחוקר כל מיני כיוונים, נתקלתי לפתע בפורום שדיבר על יצירת הכנסה באמזון.

תוך כדי קריאה פתאום נתקלתי בבחור שמספר על רווחים גדולים שהשיג כתוצאה ממכירת מוצרים פיזיים עם מיתוג אישי באמזון, בנוסף, הוא גם צירף צילומי מסך של החשבון שלו. לאחר שקראתי את כל מה שכתב שמתי לב שמדובר בכלל בבחור ישראלי - אורי פירוז שמו.

פניתי אליו בפורום בהודעה פרטית ועשר דקות מאוחר יותר כבר מצאתי את עצמי מחובר אליו למחשב בעזרת שיתוף מסך, והוא הכניס אותי לתוך איזור המוכר שלו באמזון. שם הוא חשף לי את כל החשבון שלו מבלי להסתיר כלום, ומה אני יגיד.. נדהמתי!

ביני ובין אורי נוצר קליק מייד. התחלנו ללמוד אחד מהשני שיטות חדשות לשיפור וגדילת המכירות.
ואכן, לא עבר הרבה זמן עד שהתחלתי לראות גם כן תוצאות משמעותיות לעסק שלי.

ביחד, פיתחנו שיטה מסודרת שעד היום, עבדה בצורה מדהימה לכל מי שעבר אותה.

ובכמה שנים האחרונות, אורי ואני שכללנו את כל השיטה והפכנו אותה להרבה יותר מסודרת וברורה, ובעצם התאמנו אותה לכל מי שרוצה להכנס לתחום. כל מי שעבר את התהליך מתחילתו ועד סופו הגיע לתוצאות משמעותיות.

גם אני וגם אורי עזבנו את העבודה כשכירים ומתפרנסים בכבוד בעיקר ממכירות באמזון.
וכך גם רבים מהתלמידים שלנו.

4 סיבות מדוע אנשים לא מצליחים לייצר הכנסה באינטרנט

 • 1

  הם משקיעים יותר מידי זמן בדברים הפחות חשובים

  הבעיה העיקרית היא שקשה להם לעשות את ההבדל בין מה שחשוב למה שלא. יותר מזה, לפעמים הם יאמינו בכל ליבם שאותה משימה מאוד חשובה להצלחה של העסק, כשבמציאות, היא לא חשובה בכלל ואפשר לשמור אותה לסוף.
  לדוגמא, אנשים ישקיעו מאות ואלפי שקלים ויבזבזו ימים כלילות בעיצוב הלוגו של העסק או המותג שלהם כי הם חושבים שזה מה שיכריע את כף המאזניים אצל הלקוחות.

 • 2

  הם מפחדים לשים את ההשקעה הראשונית

  תשאל את עצמך את השאלה הבאה: כמה השקעה כספית צריך על מנת לפתוח עסק פיזי או חנות פיזית? התשובה? הרבה, הרבה מאוד. בתור אחד שהפסיד כמה מאות אלפי שקלים על עסק פיזי שהיה לי לפני מספר שנים, אני יכול רק להגיד שזה לא נעים בכלל.
  לעומת זאת, להקים עסק אינטרנטי זה סיפור אחר לחלוטין, העלויות הראשונות הרבה יותר נמוכות, ואפשר להשיג תוצאות הרבה יותר מהירות. אבל, חייב להשקיע את הסכום הראשוני.
  זכור, מדובר בעסק לכל דבר ולא משהו חד פעמי.

 • 3

  יש להם חשיבה לטווח קצר

  במקום להסתכל על התהליך כעסק לכל דבר, אנשים מחפשים תוצאות מהירות. ואם הם לא יקבלו את התוצאה שהם מחפשים, הם יעברו מיד לדבר הבא. האם החשיבה הזו נכונה? ממש לא.
  לא משנה אם מדובר בעולם האמיתי או באינטרנט, כל אחד שרוצה לייצר הצלחה חייב להרגיל את עצמו לחשוב שמדובר בעסק לכל דבר. בנוסף, חייב להסתכל לטווח הרחוק ואיפה אתה רואה את העסק עד 5 שנים קדימה.

 • 4

  הם לא מוכנים לעבוד קשה

  אם זה היה קל, כולם היו עושים את זה.
  אם זה היה קל, כבר היית יושב על איזה אי בתאילנד ושותים מיץ קוקוס עם מטריית קש.
  אין דבר כזה כסף קל, אין דבר כזה ארוחות חינם. מי שרוצה להשיג תוצאות משמעותיות, מעבר להשקעה הכספית, יהיה חייב להשקיע את כל כולו בתהליך.
  כן בהתחלה זה יהיה קשה, כן בהתחלה לא תבין הכל אבל עם הזמן הדברים יהפכו ליותר פשוטים וברורים, בייחוד אם אתם נמצא בקהילה של אנשים שעושים בדיוק את מה שאתה עושה.

אל תתן ל "קורסרים" לתפוס אותך!

זה קורה כל פעם מחדש..

כשנוצר עיניין סביב תחום חדש, מעיין ומושך, תמיד יצוצו להם כל מיני אנשים שאנו אוהבים לקרוא להם "קורסרים". אלו אנשים שמיד ייצרו קורס, לא משנה באיזה נושא, כל עוד יש לו ביקוש. ברוב הגדול של המקרים לאותם אנשים לא יהיה שום ניסיון והישגים בנושא, ומפה המילה "קורסרים" - יוצרים קורסים רק כי יש ביקוש, ותאמין לנו, הם צצים יותר מהר מפטריות אחרי הגשם.

ואז, לאחר שרכשת את הקורס ואתה רואה מה קיבלת, אתה מבין שזה ממש אבל ממש לא מה שציפית לקבל.

וכשאתה מתחיל להתלונן על כמות התוכן המצומצמת והאיכות הירודה, אותו "קורסר" פשוט יכין עוד כמה סרטונים והדרכות רק כדי לרצות אותך ולהשתיק אותך זמנית..

ואגב, אנו מזמינים אותך לעשות חיפוש קצר בגוגל ולנסות למצוא בן אדם אחד שיש לו רבע מהניסיון והתוצאות שיש לנו, או קורס אחד שמלמד איך למכור באמזון מוצרים ששייכים רק לך עם מיתוג אישי, ולא עוד קורס על דרופשיפינג או ארביטרג' או כל דבר כזה או אחר שבו אתה צריך להסתמך על מוצרים שבכלל לא שלך ואתה חשוף לתחרות כל הזמן.

תראה, החוכמה היא לעשות את הבחירה הנכונה וללכת עם האנשים שבאמת יודעים מה הם אומרים, שיש להם תוצאות מוכחות עם ניסיון עשיר בתחום ושמספיקים את הערך הרב ביותר בתמורה למחיר.

אם מישהו אומר לך שאם תעשה דרופשיפינג אז זה מה שייצר לך הכנסה גבוהה ושלא תצטרך להשקיע הרבה שעות בעסק, תגיד לנו מי זה כדי שנוכל להעמיד אותו במקום.

אנחנו בנינו את הקורס הזה בצורה המדוייקת שבה אנו פועלים בעסקים שלנו, בדרך הנכונה ביותר כפי שאנו רואים אותה ושעזרה לנו ולתלמידים שלנו (בארץ ובחו"ל) להשיג תוצאות משמעותיות ולהקים עסק אמיתי עם תשתית נכונה שיכול להתקיים למשך שנים קדימה ומגיע להכנסות שרוב האנשים רק יכולים לחלום עליהן.

להבדיל מקורסים אחרים שקיימים, אנו מראים לך איך לבנות עסק רווחי מאוד במכירת מוצרים עם מיתוג ששייך לך על ידי מינוף הכוח של אמזון ובהשקעה של מספר שעות בודדות בכל שבוע.

הקם עסק אינטרנטי. מנף אותו באמזון. תייצר הצלחה

קנה עם בטחון. הינך מוגן תחת ה 30 יום התחייבות שלנו

ההרשמה לקורס נסגרת בתאריך ה 29/05/2017 בשעה 23:59..

ומודל 0 + מודול 1 יפתחו אוטומטית מיד לאחר ההרשמה לקורס.

אנו גאים להציג את "האקדמיה לאמזון"

מודל 0 - מתכוננים

 • נכניס אתכם למיינדסט הנכון - אם אתם באמת רוצים להצליח בקורס תהיו חייבים לשנות תפיסה בראש, בשיעורי ההכנה נעזור לכם לשנות את התפיסה המחשבתית, נכין אתכם למה לצפות וכמה להשקיע.
 • היכרות עם הקהילה הפרטית - כדי לחזק עוד יותר את הכוח והמוטיבציה שלכם, נציג לכם לראשונה את קבוצת הפייסבוק הפרטית שלנו, שם, תוכלו לראשונה להציג את עצמכם ולהתחיל ליצור קשרים אחד עם השני.
 • תתגאו בהישגים שלכם - אנחנו יודעים כמה זה חשוב לכבוש עוד אבן דרך, ולכן יצרנו עבורכם תגים מיוחדים שמסודרים על פי רמות כאשר כל תג שמצטרף מסמל הישג נוסף. נראה מי יהיה הראשון שיזכה בכל התגים!
 • יצרנו עבורכם מערכת משומנת שמכילה את כל מה שצריך כדי להתקדם ולבנות עסק מצליח בלי תירוצים מיותרים. ביחד, נעבור אתכם על המערכת ונסביר לכם מה לעשות ואיך לפעול בכל סיטואציה (שאלות, מחסומים, תמיכה, ייעוץ ועוד..)

מודל 1 - מכינים את הקרקע

 • מדוע כל כך קל למנף את הכוח של אמזון כדי לייצר מכירות בשפע, הכנסה חודשית גבוהה, ועסק מצליח.
 • אתם חייבים להיות מחוייבים לעסק בכל יום ובכל שעה כדי להצליח נכון? ממש לא! גלו למה.
 • הסוד הקטן שילמד אתכם כיצד ניתן לחסוך כסף כבר בהתחלה.
 • איך להעביר את הרווחים מאמזון לחשבון הבנק שלנו בדרך הנכונה, הזולה והבטוחה?

מודל 2 - מציאת "מוצר מנצח"

 • טכניקת "המוצר המנצח": השיטה המדויקת והבטוחה שאנו משתמשים בה פעם אחר פעם לבחירת מוצרים מנצחים שתואמים בצורה מושלמת להגדרות שלנו ועוזרת לנו לשמור על "יתרון לא הוגן" מהמתחרים.
 • הרוטב הסודי שלנו ועוזר לבדל עוד יותר את המוצר שלנו מהמתחרים
 • אזהרה: אם לא תפעלו על פי ההנחיות המדוייקות האלו אתם עלולים למצוא עצמכם בבעיה בהמשך הדרך.

מודל 3 - בחירת ספק, מיתוג ושילוח

 • טכניקת "המשפך" שתעזור לכם לבחור את הספק הזול ביותר והאיכותי ביותר ליצור המוצר שלכם.
 • בנוסף, נחשוף בפניכם את הספק שאנו עובדים איתו על בסיס קבוע ויכול לחסוך לכם הרבה מאוד כאב ראש.
 • לא יודע איך משלחים את המוצר לאמזון? מפחדים להתעסק עם המיסוי? אין בעיה. אנו נלמד אתכם מהן 2 האפשרויות הקיימות ונסביר לכם על היתרונות של כל שיטה. לבסוף, אתם תחליטו כיצד לפעול.
 • לא מבינים כלום במיתוג? אין בעיה. אנו נלמד אתכם כיצד למתג את המוצרים שלכם בקלות, מהירות ובזיל הזול.

מודל 4 - יצירת עמוד מוצר מושלם ואיכותי

 • מהם 4 המרכיבים הכי חשובים בכל עמוד מוצר ואיך משתמשים בהם נכון כדי להגדיל בצורה משמעותית את כמות הכניסות ואחוזי ההמרה.
 • איך לגרות את הגולשים ולענות להם על שאלות עוד לפני שהן צצות דרך התמונות של המוצר.
 • בנוסף, הטוויסט המיוחד שלנו שמאפשר להשתמש בתמונות כדי להגדיל מכירות
 • חוששים להיות תלוי אך ורק באמזון בעסק שלך? אין בעיה. אנחנו נלמד אתכם את הדרך לצבור רשימת תפוצה פרטית שלא קשורה לאמזון, על ידי מינוף המוצרים שאתם מוכרים.

מודל 5 - השקת המוצר

 • יש עשרות או מאות מוצרים שמתחרים עם המוצר שלכם בדירוג של אמזון. רובם לא מצליחים להשיג מספיק מכירות. הנה הטעות מספר אחת שהם עושים.
 • וגם, תלמדו מספר דרכים להשיק את המוצר שלכם במהירות, לטפס מהר בתוצאות החיפוש ולהתחיל לייצר מכירות למוצר כבר בשבוע הראשון שלו באמזון.
 • 4 טמפלטים מוכחים שיעזרו לכם לשמור על קשר על הלקוחות החדשים, לענות להם על כל השאלות ולקבל ים של ביקורות חיוביות למוצר.
 • איך למנף את הקידום הממומן של אמזון כדי להגדיל עוד יותר את המכירות למוצר ועדיין להשאר רווחים

מודל 6 - אסטרטגיות מתקדמות לקידום המוצר והגדלת המכירות

 • איך להשתמש ברשתות החברתיות כדי ליצור תנועה ממוקדת ואיכותית לעמוד המוצר באמזון
 • וגם, כלים מתקדמים שיגדילו את כמות המכירות
 • הסוד ליצירת עמוד פייסבוק מעניין ואטרקטיבי שמגביר את המודעות למותג ועוזר לייצר מכירות על בסיס קבוע.
 • מדוע כל כך חשוב לצבור רשימת תפוצה למותג ואיך עושים זאת בצורה נכונה וזולה?

מודל 7 - כלים נוספים להתמודדות בתהליך

 • איך לכם זמן להתעסק עם הכל במקביל? יש פתרון. אנו נכיר לכם את הכלים שאנו משתמשים בהם על בסיס קבוע כדי ליצור אוטומציה לעסק ומפנים לנו את הזמן להתעסק בדברים החשובים באמת
 • האם קיימת דרך להגדיל את הרווח נטו בכל מכירה מבלי להעלות לו את המחיר? התשובה היא בהחלט כן! ובמודול הזה תלמדו כיצד ניתן לעשות זאת.
 • הסוד שלנו שילמד אתכם איך לשמור על 100% פידבקים חיוביים מלקוחות בחשבון האמזון שלכם
 • טמפלט מוכח ועובד שיעזור לכם להפוך לקוחות לא מרוצים שרוצים החזר כספי לכאלו שמשאירים ביקורת 5 כוכבים למוצר שרכשו.

מודל 8 - גדילה ותחזוק נכון של העסק

 • עובדה: מחזור המכירות בעולם המכירות באינטרנט ב-2016 הגיע ל-$392.5 מיליארד וצפוי להגיע ל $491.5 מילארד עד 2018. נגלה לך אילו דרכים קיימות לגדילה מחוץ לאמזון ואיך עושים זאת בדרך שעדיין מאפשרת לנו לשמור על אוטומציה בעסק.
 • מכירת המותג- באילו איזורים בעסק חשוב להתמקד כדי להכין את הקרקע למכירת המותג.
 • עייפים מלעשות את העבודה השחורה שחוזרת על עצמה בכל יום? לדוגמא: מענה לאימיילים של לקוחות, כתיבת פוסטים בפייסבוק, התנהלות מול הספקים או כל דבר אחר שאין לכם כוח אליו? גלו איך למצוא עובד שיתחזק עבורכם את העסק.
 • העסק גודל? ההכנסות עולות? במודול זה תקבלו מאיתנו רקע להקמת חברה וחשבון בנק בחול.
 • בנוסף, נפנה אתכם לאנשי הקשר שלנו כדי להקל עליכם את תהליך החיפוש.

אבל רגע..


יש לנו גם בונוסים מדהימים לתת לך

בונוס 1 - מנטור אישי צמוד לייעוץ וליווי "אחד על אחד" במהלך 3 חודשי הקורס (בשווי 3600 ש"ח)

ופה מסתכם אולי כל ההבדל בין הצלחה לכשלון. בעצם, לכל תלמיד שמצטרף אנו מצמידים מנטור צמוד שמלווה אותו באופן אישי כ-8 שעות מלאות במהלך 3 חודשי הקורס וזמין עבורו לכל שאלה או בעיה שצצה בבניית העסק. והיופי הוא שאתם קובעים מתי אתם צריכים להשתמש במנטור ויכולים לנצל את מכסת השעות שלכם מתי שאתם רק רוצים.. בתיאום בראש עם המנטור כמובן..

תחשבו על זה ככה, בכל שלב בתהליך יש מישהו שמלווה אתכם ונושף לכם בעורף.. ואם אתם לדוגמא לפני החלטה מכריעה כמו הזמנת מלאי - תוכלו להתייעץ קודם כל עם המנטור לפני התשלום לספק.. ורק זה יכול לחסוך לכם אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים בכיס..

או אם לדוגמא אתם מתלבטים מה האסטרטגיה הכי נכונה לקדם את המוצר שלכם… ואתם רוצים חוות דעת נוספת.. תמיד תוכלו להשתמש במנטור שלכם שכבר עבר את התהליך מספר רב של פעמים בעסק שלו ועזר כבר לעשרות תלמידים נוספים לבצע החלטות דומות..

ואתה מקבל - 8 שעות מלאות להתייעצות עם המנטור!

בונוס 2 - גישה חינם לשנה שלמה לקבוצה הליווי הפרטית והסגורה של הקורס (בשווי 1164 ש”ח)

זה המקום שבו תוכל לעזור ולהתעייץ עם תלמידים אחרים שנמצאים בדיוק באותו שלב כמוך, לשתף את החברים בהישגים שלך, ולקבל דחיפה רצינית לקראת השגת תוצאות.

בנוסף, גם אנחנו והתלמידים שלנו נהיה שם ונענה לשאלות שלך ושל שאר חברי הקבוצה.

בנינו את הקהילה הזו כי אנו יודעים שאין כוח יותר חזק מקהילה של אנשים שדוחפים ועוזרים אחד לשני להצליח וכמה מוטיבציה זה נותן.

עם ליווי שלנו ושל המנטורים שלנו בקבוצה למשך 3 חודשים!

בונוס 3 - וובינרים חיים של שאלות תשובות (בשווי 2497 ש”ח)

סדרת וובינרים של שאלות תשובות בשידור חי איתנו או עם 2 מהמנטורים אצלנו באקדמיה.. בעצם.. בכל שבוע או שבועיים (יש לו"ז מסודר) אנחנו נפגשים לוובינר שכל מטרתו היא לעזור לכם להתגבר על כל המכשולים הכי גדולים שמונעים ממכם מלהתקדם לשלב הבא בתהליך.

לכל תלמיד שמגיע לוובינר יש 2 אפשרויות לקבל תשובות לשאלות שלו.

הדרך הסטנדרטית על ידי כתיבת שאלות בתיבת הצאט..

והדרך השנייה שהיא גם הדרך הכי נוחה וכיפית עבורנו לעשות זאת, היא באמצעות שיחה ישירה עם התלמידים. ככה שאם יש לכם מקרופון אנחנו ממש מעלים אתכם לשידור בוובינר ומנהלים שיחה שבה אתם שואלים אותנו שאלות סביב העסק שלכם, ואנחנו או המנטורים שלנו עונים לכם במקום, בשידור חי.

בונוס 4 - תוכנות וכלי עזר שפיתחנו במיוחד לחברי האקדמיה - (חסכון של מעל 3000 ש"ח בשנה)

כל מטרתו היא להראות לכם את הנתיב הנכון, לקצר לכם תהליכים, לחסוך לכם זמן יקר, משאבים וכסף, וכמובן… לעזור לכם למנף את העסק שלכם קדימה בכל הכוח…. - הכלים והתוכנות שלנו.

מכיוון שגם אני וגם אורי חיים נושמים ואוכלים אמזון… אנחנו כל הזמן מנסים לחפש דרכים לייעל לעצמנו את התהליך.. וכשאנחנו מזהים משהו שעובד, אנחנו ישר מפתחים לזה כלי לחברים שלנו באקדמיה.. הכלים עוזרים מאוד לעבודה מהירה יותר וזולה יותר כלים כמו איתור מוצרים, מעקב אחרי מוצרים, קידום מוצרים, ועוד..

חשוב לציין שחלק מהכלים ניתנים בחינם וחלק בהנחה משמעותית מכיוון שאנו משלמים עליהם משאבי שרת.. אבל בהחלט מדובר על כמה דולרים בודדים בכל חודש שחוסכים לכם או מכניסים לכם מאות ואפילו אלפי דולרים לכיס בכל חודש…

בונוס 5 - תבניות מוכנות שאנו משתמשים בהן על בסיס קבוע (בשווי 997 ש"ח)

קבל מאיתנו תבניות מוכנות בשיטת "העתק הדבק" שיעזרו לך מאוד בתהליך, יחסכו כאב ראש גדול, והרבה זמן התעסקות.

הנה חלק מהתבניות שתמצא בפנים:

 • אימיילים להתכתבות עם לקוחות חדשים שמתאימים לכל שאלה
 • סדרת התבניות המלאה להשקת המוצר
 • התבנית המוכחת שלנו ליצירת תיאור מוצר ברור, מושך וממיר
 • האימייל שיהפוך ביקורת שלילית לביקורת 5 כוכבים

בונוס 6 - נחבר אתכם עם האנשים הנכונים - 997 ש"ח

לוקח הרבה זמן למצוא את האנשים הנכונים לעבוד איתם נכון? ממש לא! שימוש באנשי הקשר שלנו יחסוך לך הרבה זמן יקר ואנרגיה. פשוט שווה זהב!

בונוס 7 - הגעת ל-$10,000 בחודש? קבל גישה לקורס המתקדם שלנו (בשווי 2497 ש"ח)

קבל גישה לקורס המתקדם שלנו (שווי 2497 ש"ח)

גם לגדול צריך לדעת. הקורס המתקדם מיועד לאנשים שמייצרים מחזורים של $10,000 בחודש ומעלה. תקבל אליו גישה רק לאחר שהגעת לסכום זה. המטרה של הקורס המתקדם הוא לתת לך את הידע והכלים שאתה צריך כדי לקפוץ לשלב הבא.

בונוס 8 - 1000 ש"ח ראשונים על חשבוננו עם רו"ח ישראלי מומחה אמזון (בשווי 1000 ש"ח)

אין דרך יותר טובה ומהירה מזו לצאת לדרך. שים את כל הדאגות בצד ותן למי שבאמת מבין בנושא לטפל לך בעסק.

אגב, מדובר ברו"ח האישי שלנו, אז תהיו בטוחים שהוא יודע את העבודה.

הקם עסק אינטרנטי. מנף אותו באמזון. תייצר הצלחה

קנה עם בטחון. הינך מוגן תחת ה 30 יום התחייבות שלנו

ההרשמה לקורס נסגרת בתאריך ה 29/05/2017 בשעה 23:59..

ומודל 0 + מודול 1 יפתחו אוטומטית מיד לאחר ההרשמה לקורס.

אנו גאים להציג את "האקדמיה לאמזון"

 • גישה מלאה לקורס המקיף של האקדמיה של אמזון

  זה כולל גישה לכל התכנים של הקורס ( 8 מודלים שמכילים שיעורי וידאו בשילוב של תבניות, קישורים והפניות רלוונטיות) –  5997 ש”ח

 • גישה לשנה שלמה לקבוצה הליווי הפרטית והסגורה של הקורס

  זה המקום שבו תוכלו לעזור ולהתעייץ אחד עם שני וגם לקבל מענה מאיתנו, בנוסף, שם תשתפו את החברים בהישגים שלכם, ותקבלו דחיפה רצינית לקראת השגת תוצאות. – 1164 ש”ח (97 ש”ח בחודש)

 • וובינרים חיים של שאלות תשובות איתנו ועם המנטורים שלנו באקדמיה

  שבהם אנחנו או המנטורים שלנו נענה על כל השאלות הבוערות שלכם הרלוונטיות לאותו מודול כדי שלא יהיה מצב שיש לכם שאלה שלא קיבלתם עליה תשובה לפני שעברתם לשלב הבא בתהליך. זוהי הפעם היחידה שבה תוכלו לשאול אותנו או אתא המנטורים שלנו שאלות ולקבל תשובה במיידי. – 2497 ש”ח

 • תבניות מוכנות שאנו משתמשים בהן על בסיס קבוע בכל שלב בעסק

  התבניות יחסכו לכם זמן רב והרבה כאב ראש במספר שלבים בתהליך ויעזרו לכם לצאת לדרך כמה שיותר מהר מבלי עיקובים מיותרים. – 997 ש”ח

 • נחבר אתכם עם האנשים הנכונים שיקצרו לך את הזמן בתהליך ההקמה

  תקבלו רשימה של אנשי הקשר שלנו ושאנו נעזרים בהם בכל מיני איזורים בעסק. זה יעזור לכם לקבל מחיר יותר זול, שירות יותר איכותי ומהיר ויחסוך לכם הרבה זמן יקר. – 997 ש”ח

 • תוכנות וכלי עזר שפיתחנו במיוחד לחברי האקדמיה

  גם אני וגם אורי חיים נושמים ואוכלים אמזון… אנחנו כל הזמן מנסים לחפש דרכים לייעל לעצמנו את התהליך.. וכשאנחנו מזהים משהו שעובד, אנחנו ישר מפתחים לזה כלי לחברים שלנו באקדמיה.. הכלים עוזרים מאוד לעבודה מהירה יותר וזולה יותר. כלים כמו איתור מוצרים, מעקב אחרי מוצרים, קידום מוצרים, ועוד.. – חסכון של מעל 3000 ש”ח בשנה

 • גישה חינמית לקורס המתקדם (למוכרים שהגיעו ל $10,000)

  גם לגדול צריך לדעת. הקורס המתקדם מיועד לאנשים שמייצרים מחזורים של $10,000 בחודש ומעלה. תקבל אליו גישה רק לאחר שהגעת לסכום זה. המטרה של הקורס המתקדם הוא לתת לך את הידע והכלים שאתה צריך כדי לקפוץ לשלב הבא – 2497 ש”ח

 • 1000 ש"ח ראשונים על חשבוננו עם רו"ח ישראלי מומחה אמזון

  אין דרך יותר טובה ומהירה מזו לצאת לדרך. שים את כל הדאגות בצד ותן למי שבאמת מבין בנושא לטפל לך בעסק. מדובר ברו”ח האישי שלנו, אז תהיה בטוח שהוא יודע את העבודה. שווי 1000 ש”ח

 • מנטור אישי צמוד לייעוץ וליווי "אחד על אחד" במהלך 3 חודשי הקורס

  פה מסתכם אולי כל ההבדל בין הצלחה לכשלון. בעצם, לכל תלמיד שמצטרף אנו מצמידים מנטור צמוד.. שמלווה אותו באופן אישי כ-8 שעות מלאות במהלך 3 חודשי הקורס וזמין עבורו לכל שאלה או בעיה שצצה בבניית העסק. – 3600 ש”ח.

  הסכום הכולל הינו 21,749 ש”ח, אבל אתה תשלם הרבה פחות מהמחיר הזה.

עכשיו אתה חייב לבחור איזה צורת תשלום מועדפת עליך...

10 תשלומים של 749 ש"ח כל אחד

(שלם רק 749 ש"ח היום)

לחץ כאן למעבר ל-10 תשלומים וקבל גישה מיידית

או

חסוך 593 ש"ח בכך שתשלם את המחיר המלא (6997 ש"ח)

אם יש לך שאלות נוספות לגבי תכנית ההכשרה, שלח לנו אימייל ל [email protected]

מה אומרים תלמידים שלנו?

חוות דעת הילה

חוות דעת מתלמיד

חוות דעת יבגני

חוות דעת יהודה

חוות דעת ניר

חוות דעת איריס

חוות דעת פבל

This Is A Colored Section Title To Break Up Your Page

30 יום התחייבות מלאה!

יש לנו 30 יום אחריות פלטינום עם 100% התחייבות

נסה את האקדמיה לאמזון למשך 30 יום..

…עם 100% ללא סיכון

אם אתה לא מפיק תועלת מהתוכן, שלח לנו אימייל ל [email protected] לפני היום ה-31 ונשמח להחזיר לך את כל הכסף.

זה אומר שתוכל לעשות את 4 המודלים הראשונים של הקורס (חצי קורס) ואם אתה לא מרוצה מהתוצאות שהשגת או מהתמיכה שקיבלת, תוכל לקבל את כספך חזרה.

והחלק הכי טוב הוא זה:

אתה לא צריך להחליט כבר עכשיו לגבי האקדמיה לאמזון. תירשם לקורס כעת לפני שההרשמה תסגר..

..ותחליט אם זה בשבילך בתוך 30 יום.

אנשים חושבים שאנחנו משוגעים אם אנחנו עושים דבר כזה כי הם אומרים “מה אם אנשים ינצלו אתכם?”

ולזה אנו אומרים, למה להעניש 99% מהאנשים הטובים בעולם בגלל כמה אנשים מקולקלים?

וזו הסיבה שאנו שמחים להציע אחריות ל-30 יום.

שאלות נוספות לגבי האקדמיה לאמזון

האם האקדמיה לעסקים זה הקורס הנכון עבורי?

האקדמיה לאמזון נבנתה בצורת "שלב-אחר-שלב", ובה נתחיל איתך מהיסודות ומשם נתקדם צעד צעד לאורך כל המודלים.

אם אתה עונה לאחת מההגדרות האלו, אנו מאמינים שהאקדמיה לאמזון היא בשבילך:

 • אם יש לך ניסיון קודם במכירות בשיטת דרופשיפינג, ארביטרג', מכירות באיביי, אמזון, מכירות של מוצרים פיזיים, דיגיטליים או כל אתר אי-קומרס אחר - ההדרכה הזו מושלמת בשבילך
 • אם יש לך עסק בנישה קיימת עם ליין של מוצרים ואתה מעוניין להכניס אליו מוצרים נוספים בעזרת השיטה שלנו - ההדרכה הזו מושלמת בשבילך
 • אם אין לך ניסיון קודם בשיווק ומכירות באינטרנט אבל יש לך רצון חזק להכנס לתחום ולהקים בו עסק עם ראיה לטווח רחוק ועם פוטנציאל רווחיות גדול - ההדרכה הזו מושלמת בשבילך
 • Q.איך אוכל לדעת שבקורס תשתפו כל הידע שלכם כדי שגם אני יצליח?

  A.כל הקורס נבנה על בסיס השיטה המדוייקת שבה אנו פועלים באופן קבוע בעסקים שלנו. את הידע הזה כבר העברנו לתלמידים קיימים שלנו וגם הם פועלים על פי אותה שיטה ומגיעים לתוצאות מדהימות.
  עם עקבת אחרי הקייס סטאדי שלנו, אתה בטח כבר יודע שהמטרה הראשית שלנו היא לחלוק כמה שיותר מהידע שצברנו במשך השנים.

 • Q.כמה כסף אני יעשה במכירות באמזון?

  A.לצערנו אין סיכוי שנוכל לענות על השאלה הזו בצורה ריאלית. כל אדם הוא שונה, בעל קישורים אחרים, ובעל יכולת השקעה שונה של זמן, כסף וכו’.. ולכן לא ניתן לענות על השאלה הזו. כמה כסף שתרוויח תלוי לגמרי בך, בקישורים שלך ובמאמץ שתשקיע בקורס.

 • Q.האם אני יכול ללמוד את כל התהליך בכוחות עצמי?

  A.כנראה.. אבל למה לך? לא היית מעדיף פשוט לקחת קיצור דרך וללמוד את מה שכבר עובד לאחרים?
  תבין, אנחנו טעינו בכל שלב בתהליך והשקענו עשרות אלפי דולרים בניסיונות לשכלל את השיטה (שעד היום עשתה לנו מאות אלפי דולרים) כדי שאתה לא תצטרך.. אבל היי.. אם אתה רוצה לבזבז מזמנך היקר ומהכסף שחסכת ולנסות להבין את הכל בעצמך, אתה בהחלט יכול.

 • Q.האם יש התחייבות?

  A.כמובן. יש לנו 30 יום אחריות פלטינום עם 100% התחייבות.
  נסה את האקדמיה לאמזון למשך 30 יום ואם אתה לא מפיק תועלת מהתוכן, שלח לנו אימייל ל [email protected] לפני היום ה-31 ונשמח להחזיר לך את הכסף.

 • Q.האם ההדרכות מועברות בלייב? מה אם לא אוכל להיות נוכח בשיעורים?

  A.אין לך מה לדאוג. כל התוכן של הקורס מוקלט מראש ולכן תוכל לגשת ולצפות בו מתי שתרצה וכמה פעמים שתרצה.
  ואם לא תוכל גם להופיע לוובינר שאלות תשובות השבועי, נשלח לך קישור לצפות בהקלטה שלו.

  בנוסף, תוכל לעבור על החומרים בקצב ובזמן שלך מבלי להרגיש לחוץ, כיוון שתהיה לך גישה 24/7 לתוכן באתר.

 • Q.כמה זמן לוקח לעבור על כל החומרים בכל שבוע?

  A.הקורס מחולק ל-8 מודלים שנפתחים בהפרש של בין שבוע לשבועים מהקודם על מנת לאפשר לכל הסטודנטים להתרכז במודל הנוכחי.

  בנינו את הקורס עם חשיבה שיכול לקחת בין 8-12 שבועות לסיים לעבור על כל החומרים וליישם אותם. עם זאת, כפי שכבר ציינו זה משתנה מאדם לאדם.

  לכן, אנו ממליצים לקחת את הזמן כדי לעבור וליישם את כל התהליך במלואו מבלי לקפוץ קדימה ואחורה.

האם תהיה תמיכה טובה שתענה לי לשאלות שאני ישאל?

כמובן שתהיה תמיכה. אנו יודעים טוב מאוד שבלי תמיכה קשה להסתדר. ולכן פתחנו מספר אפשרויות לקבלת עזרה בתהליך.

הנה הדרכים לקבל עזרה ותמיכה:

 • וובינר שיתקיים בסיום כל מודל שבו תוכל לשאול שאלות שרלווניות לשיעורים שבמודל.
 • קהילת פייסבוק פרטית למצטרפי הקורס שבה תקבלו מענה אחד מהשני, מאיתנו ומהתלמידים שלנו שכבר נמצאים בשלבים יותר מתקדמים בתהליך.
 • ואם יש לך שאלות אישיות שקשורות לחשבון או לכל דבר אחר, תמיד תוכל לפנות אלינו ישירות במייל [email protected] ואנו נשתדל לענות כמה שיותר מהר.
 • וכמובן מנטור אישי וצמוד לך שמלווה אותך במהלך 3 חודשי הקורס

ניסית כבר יותר מידי דרכים לייצר הכנסה בעצמך ורכשת כבר יותר מידי קורסים בלי ערך אמיתי כדי לעשות את ההבדלה בין מה נכון ומה לא נכון.

העובדה שהגעת עד לפה בעמוד הזה אומרת שאתה יודע שהגיע הזמן לעשות שינוי, ושלבד (או עם קורסים זולים) אתה לא תצליח להגיע לשום פריצת דרך רצינית בעתיד הקרוב.

אחרת לא היית קורא את זה..

וזו הסיבה שאתה צריך להצטרף אלינו עכשיו, עם הבנה מוחלטת שאין פה שום סיכון. יש אחריות.

ההרשמה לקורס נסגרת ביום שני בשעה 23:59..

מודל 0 ומודול 1 + יפתחו אוטומטית מיד לאחר ההרשמה לקורס.